Versenybe száll az Electric Racing Miskolc

Az Electric Racing Miskolc hallgatói csapat rendkívül izgalmas félévet zárt: a TechTogether+ mérnökversenyen 2. helyezést értek el, és foglalkozott munkájukkal az autopro.hu magazin is. Céljuk egy elektromos versenyautó megépítése.

• Campus
2024. január 29.
24-01-16_electric-racing

A tavalyi őszi időszakban lelkes hallgatók csatlakozásával jelentősen bővült az Electric Racing Miskolc csapata. Erős és elkötelezett közösség alakult ki, amelyik mindent megtesz a közös cél érdekében, amely nem más, mint a következő félév végére egy működőképes elektromos versenyautó megépítése, amivel a nyár folyamán részt vehetnek majd több versenyen is.

Munkájukat az érdeklődők az Instagramon (@ermiskolc) és a Facebook-on (Electric Racing Miskolc) is nyomon követhetik, ahol időről időre megosztják, hogyan készül a versenyképes elektromos jármű.