Újraszervezi öregdiák-hálózatát a Miskolci Egyetem

Professzionális alapon szervezi újjá Öregdiák-hálózatát (Alumni) a Miskolci Egyetem. Ehhez kapcsolódva egy mélyebb, anonim kutatás keretében szeretné felmérni az alumni közösség elvárásait. Az online kérdőív kitöltésében számítanak az egykori diákok aktivitására.

2023. október 27. / Frissítve: 2023. október 30. 08:25

A felmérés készítői többek között olyan kérdésekre keresik a választ, hogy melyik évben, melyik szakon, milyen szintű képzésen vett részt az alumni, melyek számára a legfontosabb egyetemi hagyományok, tartja-e a kapcsolatot egykori évfolyamtársaival, mi jut eszébe legelőször a Miskolci Egyetemről, milyen alumni lehetőségeket venne igénybe, illetve milyen egyetemi szolgáltatásokat várna el.

A felmérés eredményéről, valamint a vélemények által inspirált fejleményekről a későbbiekben számolunk be.