Közgazdász Nagydíjat kapott kollégánk

A Magyar Közgazdasági Társaság Közgazdász Nagydíját vehette át nemrégiben kollégánk, Lukács Edit Gabriella, aki 15 évvel ezelőtt a Kiváló Közgazdász díjat is elnyerte.

• Campus
2023. október 12. / Frissítve: 2023. október 27. 01:02

„A Miskolci Egyetem közgazdaságtudományi képzésében a legeslegelső évfolyamon kezdtem meg tanulmányaimat, miután elvégeztem az egyetemet, akkor bent maradtam. Doktorandusz hallgató, tanársegéd, adjunktus voltam, huszonegy évig voltam a Gazdaságtudományi Karon a katedrán” – nyilatkozta Lukács Edit Gabriella, a Miskolci Egyetem hallgatói szolgáltatások referense.

Egyetemi tanulmányaim elkezdésétől kezdve a Magyar Közgazdasági Társaság tagja voltam, kezdetben megalakítottuk az ifjúsági szervezetet évfolyamtársaimmal.  Ennek voltam a titkára, majd később elnöke.

Lukács Edit Gabriella