Ismeretszerzés plusz: készségeket és képességeket erősítő képzések

A Miskolci Egyetem moduláris képzései a tantervben előírtakon túl további kompetenciák elsajátításának lehetőségét biztosítják a hallgatók számára, ami segíti a munkaerőpiacon való sikeres elhelyezkedést is.  A kurzusokon a részvétel ingyenes. Jelentkezési határidő október 16. (szerda), éjfél.

• ÁJK
  • AVK
  • BBZK
  • BTK
  • Campus
  • ETK
  • GÉIK
  • GTK
  • Hallgatóknak
  • MFK
  • Oktatás
  • University
2024. október 09.

A kompetencia alapú képzések a hallgatókat olyan ismeretanyagokkal és információkkal támogatja, amelyeket az alap- vagy mesterképzésben nem tudnak megszerezni.

A képzések két részből épülnek fel

• E-learning tananyag (videók, ppt-k, tansegédletek stb.)
  • Jelenléti képzés – tömbösítve, összesen 6-8 óra, személyes/online formában

Akik a képzési idejük alatt három kurzust teljesítenek, a Miskolci Egyetem oklevélmellékletben feltüntetett hivatalos bejegyzéssel igazolja, hogy kompetencia alapú képzésben részesült. Az oklevélmellékletnek elsősorban információs értéke van, ami jelentős előny lehet egy állásinterjún.

A moduláris képzésekre jelentkezni a Neptunban, a Kérvények menüpontban található „Jelentkezés moduláris képzésre” kérvény kitöltésével lehetséges. Minden tárgyhoz külön kérvényt kell benyújtani!

A képzések tervezett időpontját és azt, hogy jelenléti vagy online formában tartják meg, a kérelem beadásakor, a tárgy kiválasztásakor lesz látható.

A tárgyat a rendszer automatikusan, pár percen belül felveszi.

Jelentkezési határidő: 2024. október 16. (szerda), éjfél.

A választható moduláris kurzusok között szerepelnek például

• Közérthető fogalmazás és konfliktusmentes kommunikáció
  • Viselkedéskultúra, protokoll
  • Egészséges életmód fontossága és fenntartása a mindennapokban
  • Haladó MS Excel ismeretek
  • Fenntartható energiagazdálkodás
  • Innovációmenedzsment
  • Vállalkozásindítás
  • Vállalkozásmenedzsment
  • Irányítási készségfejlesztés
  • Irányítási kompetenciák menedzselése
  • Kutatásmódszertan

A képzéssel és jelentkezéssel kapcsolatos kérdéseket a Beiskolázási és Oktatásszervezési Igazgatóság részére, az oktatas@uni-miskolc.hu címre küldhetik meg.

A képzések a „DigitALL – Az oktatás digitális átalakítása a Miskolci Egyetemen” projekt keretében valósulnak meg.

RRF kedvezményezetti infóblokk