Beteg gyerekeket támogató önkénteseket vár az Amigos

Kórházi ellátásban lévő gyerekeket játékkal, nyelvtanulással és kézműves foglalkozásokkal segíti az egyetemista csapatokkal dolgozó Amigos Alapítvány, amely munkájához önkénteseket keres Miskolcon. Az érdeklődő hallgatók jelentkezését március 3-ig várják.

• Hallgatóknak
2024. március 04.
Jelentkezési határidő (Facebook-bejegyzés) (2)

Az alapítvány tevékenységével jelenleg Budapesten, Szegeden, Szombathelyen, Debrecenben, Pécsen, és idén tavasztól Miskolcon van jelen. Egy nagy országos baráti közösséget alkotnak, miközben együtt segítenek a gyerekeknek.

Mint felhívásukban írják; „Amigóként:

• mindössze kéthetente, két órával beteg gyerekek napjait teheted szebbé;
  • évközben projekteken dolgozunk, így széles tapasztalatot szerezhetsz kommunikációban, eseményszervezésben, de akár csapatok vezetésében is;
  • közösségi eseményeken életre szóló barátokra tehetsz szert az egész országból.”

Aki szeretne egy közösség tagja lenni és egy jó ügy mellé is állni, egyetemi tanulmányoktól függetlenül csatlakozhatsz hozzájuk március 3-ig!

További információt itt találsz róluk

Kérdés esetén itt lehet megtalálni őket: irjnekunk@amigos.hu