Felvételi nyílt nap a Miskolci Egyetemen

Kultúra, pódiumbeszélgetések, előadások, koncertek a Miskolci Egyetemen. Az eseménynaptár az iránytűd, ne maradj le a fontos pillanatokról.

2024. február 02, péntek - 2024. február 04, vasárnap
  • Campus
  • Hallgatóknak

A Miskolci Egyetem nyílt napon mutatja be az észak-magyarországi régió legszélesebb képzési kínálatát február 2-án, pénteken 9-12 óra között az Egyetemvárosban a 2024-es felvételi időszak hajrájában.

A szülőknek és a felvételi előtt álló diákok tájékozódhatnak arról, miért érdemes a továbbtanulás helyszíneként a Miskolci Egyetemet, az ország egyetlen igazi campusát, ahol mindent egy helyen meg lehet találni: a tanulmányi épületeket, a kollégiumokat, egyetemi éttermet, sportolási és szabadidős lehetőségeket.

A tanulmányi kínálatban több mint 300 képzés közül lehet választani, be lehet kapcsolódni különböző mentorprogramokba. Öt egyetemi karon duális képzésben is lehet tanulni, ösztöndíjjal pedig külföldön is lehet résztanulmányokat folytatni.

A Nyílt nap programja

(helyszín: Miskolci Egyetem üveg előcsarnok és díszaula)

• 9:00 – Köszöntő
  • 9:10-9:15 – A programok bemutatása