Nők az IT szektorban – tájékozódás a fejlesztői karrierépítésről

Informatikai, alkalmazott informatikai és mérnöki karokról, valamint az informatika és a programozás iránt érdeklődő egyetemista lányoknak mutatja be a fejlesztői világot Job Shadowing programján a ZEISS Digital Innovation Hungary miskolci irodájában. A programra január 23-ig lehet jelentkezni.

• Campus
  • Hallgatóknak
  • Oktatás
2024. január 29.

A Job Shadowing programon az érdeklődők megismerhetik egy dinamikusan fejlődő iparág izgalmas világát, betekintést nyerhetnek a ZEISS Digitalnál dolgozók történetein keresztül a fejlesztés rejtelmeibe, megismerhetik, milyen kihívásokkal találkozhatnak, akik ezen területen terveznek karriert. Választ kapnak egyben arra is, milyen kompetenciákra van szükség ezen a területen és hogyan tudnak fejlődni – fogalmaz felhívásában a társaság.

Amilyen szakmákkal a programon találkozni lehet:

• Software Architect
  • Software Developer
  • Software Tester
  • Business Analyst
  • Scrum Master

A program időpontja:

2024. január 25., 10:00-15:00

Helyszín:

Miskolc, Arany János tér 1.
ZEISS Digital Innovation Hungary

Jelentkezni január 23-án 14 óráig lehet.