Jó gyakorlatok a humánerőforrás területén

A Miskolci Egyetem mutatkozott be a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara (BOKIK) HR-klubjában. A találkozón előadást tartott Horváth Zita rektor és Fükő László, az Universitas Miskolcinensis Alapítvány Kuratóriumának elnöke.

2024. január 26.
23-12-15_hr-klub_fintelligence

Az egyetem Fintelligence termében tartott rendezvényen a Miskolci Egyetem rektora és kuratóriumának elnöke tartott előadást. Prof. dr. Horváth Zita vélekedése szerint az egyetem képes olyan információkat nyújtani a cégvezetőknek, amelyek saját eszközeik figyelembe vételével támogatni tudják fejlesztési elképzeléseiket, alakítani tudják jövőképüket. Terítékre kerültek így olyan témák, mint a vállalatok humánerőforrás-pótlásának a problémái, valamint azok a lehetőségek, amikkel az egyetem képzőintézményként támogatni tudja a cégeket.

via. minap.hu