Kortárs hangon ’24 irodalmi pályázat

Vers és kispróza műfajokban Kortárs Hangon Nemzetközi Irodalmi Pályázatot hirdet a Miskolci Egyetem, az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem és a Partiumi Keresztény Egyetem a Kárpát-medence magyar nyelven tanuló egyetemi hallgatók számára. A húsz éve megszervezett pályázat nagy népszerűségnek örvend, melyen határainkon túli egyetemek magyar hallgatói is többször sikeresen szerepeltek.

• Hallgatóknak
  • Pályázat
  • Partnerek
2024. január 26.

A pályázat keretében Kortárs Hangon ’24 címmel egy válogatott kötet is megjelenik a magyar költészet napjára. A pályázók értékes pénznyereményeket, írótáborokban való részvételi lehetőséget és megjelenési lehetőséget nyerhetnek. A pályázathoz szükséges érvényes hallgatói jogviszony, és csak elsőközlésre szánt írásokkal lehet pályázni. A pályázatok beérkezési határideje: 2024. február 11-e éjfél.

2024. január 26.