HÖOK Mentorprogram – Eligazodás a felsőoktatásban

Jól jönne egy kis segítség eligazodni a felsőoktatásban? A Miskolci Egyetem HÖOK Mentorprogramja segít ebben. Jelentkezési határidő október 31.

• Campus
  • Hallgatóknak
2024. október 11.

Az egyetemi évek alatt a HÖOK Mentorprogramban a felsőbb éves hallgatók segítik és támogatják a tanulmányi és adminisztratív kérdésekben azokat a társaikat, akiknek szükségük van rá.

Az jelentkezhet, aki

• szociális ösztöndíjat kap, vagy
  • van legalább két testvére, vagy
  • az Észak-Alföld, Észak-Magyarország, Dél-Alföld, Dél-Dunántúl régiókból érkezett, vagy
  • ha a pályázati kiírásban feltüntetett egyéb csoportba tartozik.

A mentor tájékoztat a legfrissebb pályázatokról, ösztöndíjakról és juttatásokról – minden fontos információt megadd ahhoz, hogy a legjobbat hozhassa ki valaki az egyetemi éveiből.

Emellett részt lehet venni ingyenes soft-skill fejlesztő tréningeken, intézményi, regionális és országos rendezvényeken is, mindezt egy támogató közösség tagjaként.

Jelentkezés október 31-ig!

A jelentkezési lapon meg kell jelölni azokat állításokat, amelyek igazak a jelentkezőre, valamint a későbbiekben csatolni szükséges az igazoló dokumentumokat is.

Kérdés vagy probléma esetén:  mentorprogram@hook.hu