Habilitációs előadás: Szoftverintegrációs stratégiák

Szoftverintegrációs stratégiák témában tart habilitációs előadást a Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Karán Nehéz Károly egyetemi docens.

2024. június 26, szerda
  • GÉIK

A meghirdetett  tantárgyi előadás témája a Szoftverintegrációs stratégiák, a tudományos kollokvium témája: Szoftverhibák és gyanús kódok előrejelzése szoftvertermékekben.

Idegen nyelvű (angol) előadás: Predicting software bugs and suspicious code in software products

Az előadás időpontja: 2024. június 26. (szerda), 13.30 óra

Helye: online, ZOOM program

Link: Join Zoom Meeting >>