Kiváló szereplés az Országos Alternatív Vitarendezési Versenyen

Kiválóan szerepelt az Állam- és Jogtudományi Kar negyedéves hallgatója Gál Péter Zoltán a Magyar Országos Közjegyzői Kamara, a Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara és a European Law Student’s Association Hungary, közös szervezésében negyedik alkalommal megrendezett Országos Alternatív Vitarendezési Versenyen.

• AVK
  • Campus
  • Hallgatóknak
  • Munkatársak
2024. június 04.

A megmérettetésre az ország összes jogi karáról érkeztek hallgatók. A verseny mediációs ülésein a résztvevőknek valós üzleti konfliktusokat kellett megoldania, mindezt annak jegyében, hogy minél jobban elsajátíthassák a tárgyalástechnika gyakorlati alkalmazását.

Péter a versenyen mediátor kategóriában indult, ahol második helyezést ért el, valamint a zsűri különdíjban is részesítette, amivel egy gyakornoki lehetőséget kínáltak fel számára a Szecskay Ügyvédi Irodában.

A versenyre Csemáné Dr. Váradi Erika készítette fel az Állam- és Jogtudományi Kar negyedéves hallgatója. Az idei versenyt megelőzően pedig Péter a Párizsban megrendezett Nemzetközi Mediációs Versenyen is részt vett hallgatótársaival.

selejtezo