MultiScience – XXXVII. microCAD

A MultiScience – XXXVII. microCAD nemzetközi multidiszciplináris tudományos konferenciát május 30-31-én rendezik meg a Miskolci Egyetemen.

• Hallgatóknak
  • Kutatás
  • Oktatás
  • Partnerek
  • Tudomány
2024. május 27.

A rendezvényt Prof. Dr. Szűcs Péter, a Miskolci Egyetem rektorhelyettese, a microCAD szervezőbizottság elnöke nyitja meg május 30-án 10 órakor az egyetem XVIII. előadójában.

Az ezt követő plenáris ülésen két nemzetközi szinten elismert professzor, akadémikus tart előadást: Clara Mendoza Martinez, a finnországi Lappeenranta University of Technology-ról Waste valorization for the production of chemicals, materials and fuels: Case study pulp mills címmel, majd Dr. Németh Gábor a Miskolci Egyetem Egészségtudományi Karáról Theoretical and practical applications of artificial intelligence in ophthalmology címmel.

A kétnapos konferencián két fókuszterületen, összesen 10 szekcióban tartanak angol nyelvű előadásokat.

A részletes programfüzet a mellékletben érhető el angol nyelven >>