Magyar-marokkói kettős diploma, társtémavezetés és közös kutatások

Együttműködési megállapodást kötött a marokkói Ibn Tofail Egyetem (Kenitra) és a Miskolci Egyetem, egyben szerződést írtak alá a Pannónia Mobilitási Programban való közös részvételükről is.

• GÉIK
  • Kutatás
  • Oktatás
  • Partnerek
2024. május 16. / Frissítve: 2024. május 17. 02:47

A Marokkóban, a kenitrai Ibn Tofail University-n május 7–10. között tartott, együttműködésről szóló megbeszéléseken a mérnöki és informatikai területen a kettős diploma kiadása, a doktori képzésben a társtémavezetés lehetősége, valamint a közös jövőbeli kutatások kerültek terítékre.

24-05-16_marokkó-együttműködés
Balról jobbra: Prof. Mohammed Larbi KERKEB, elnök; Vadászné Prof. Dr. Bognár Gabriella, a ME Gépészmérnöki és Informatikai Karának tudományos és nemzetközi dékánhelyettese; Ambrus Dávid, a Magyarország rabati nagykövetségének diplomatája; Prof. Adil ECHCHELH tudományos kutatások és együttműködések alelnöke; Prof. Mohamed Ebn Touhami, az Ibn Tofail Egyetem dékánja